PRZYJAZNEMIASTO.PL

O PROJEKCIE

Projekt ,,PrzyjazneMiasto.pl’ powstał oddolnie i nie wywodzi się z korporacji lub wielkiej firmy.

Skierowany jest do mieszkańców miast i miasteczek, którzy ten status posiadają.

Oparty jest na oddolnej inicjatywie, ma na celu ułatwić dostęp do uporządkowanej informacji, której zawsze szukamy. Ona jak najbardziej jest, w sieci, ale czasami trzeba się sporo natrudzić i stracić dużo czasu, aby ją odnaleźć. Portale o miastach, które chcemy uruchomić mają łączyć się w jedną spójną całość, co naszym zdaniem bardzo ułatwi użytkownikom łatwe wyszukiwanie wiadomości w tym czy w innym mieście, bo będzie się to odbywało w ten sam sposób.

W Polsce od 2022 roku są 964 miasta i na taką liczbę ten projekt opiewa. Chcielibyśmy, aby w każdym dużym i małym mieście funkcjonował taki portal, był blisko z mieszkańcami, turystami i również inwestorami w danej miejscowości. Oczywiście w naszym zamierzeniu jest także pomoc potrzebującym przy pomocy takich portali, na zasadzie umieszczania bezpłatnie ogłoszeń o pomocy lub organizowaniu takich zbiórek czy akcji pomocowych.

Każda współpraca, pomoc, włożona praca w ten projekt ma opierać się na uczciwości, transparentności oraz partnerstwie taki przyświeca nam cel i w jego kierunku chcemy tworzyć i rozwijać te portale. Chcemy, aby osoby, które będą je prowadziły i rozwijały aby robiły to w przyjaźni, tolerancji i otwartości na innych.

Szukamy chętnych do współpracy przy prowadzeniu takich portali, oferujemy wszystkie gotowe elementy do jego uruchomienia i potem prowadzenia. Dokładny opis dalszych działań, znajduje się po założeniu konta i zalogowaniu się.

Jeśli sam nie chcesz spróbować poprowadzić takiego portalu to może ktoś z Twojego otoczenia ma do tego predyspozycje i chęci – to prosimy powiedz mu o stronie.

Na każdym etapie współpracy jesteśmy do dyspozycji i pomagamy przy uruchomieniu portali pod względem technicznym – planujemy uruchomienie, Pomocy technicznej czynnej 24h / 7 dni w tygodniu . Proszę się spraw technicznych nie obawiać na pewno pomożemy i to nie jest nic trudnego .

Osoba która zdecyduje się na współprace przy projekcie PrzyjazneMiasto.pl i będzie chciała prowadzić samodzielnie portal o swoim wybranym mieście – powinna wejść na stronę główną tam zarejestrować się, założyć konto , następnie zalogować się do zakładki :

,,Dostępne po zalogowaniu’’  i po zapoznaniu się z informacjami tam zawartymi postępować według nich .

Użytkownik, który założy konto na portalu i się zaloguje do niego, automatycznie otrzyma dostęp do dwóch dodatkowych zakładek:

Przesłanie

Rekrutacja

Tam, też znajdzie szczegółowy opis całego projektu i wszystkie informacje na temat współpracy. Będzie także przekierowany w dziale rekrutacji na ankietę do aplikowania i otrzyma wszystkie informacje dotyczące podjęcia współpracy.

W skrócie:

1.Da stronie głównej jest tylko ogólne przesłanie projektu.

2.Dopiero po zalogowaniu otrzymujesz dostęp do szczegółowej informacji.

3.Po wypełnieniu i odesłaniu ankiety, która znajduje się w zakładce Rekrutacja-następuje    kontakt telefoniczny z kandydatem.

4.Wszelkie ustalenia stron, są możliwe tylko po wypełnieniu i odesłaniu ankiety.

Dziękujemy i zapraszamy.

Przyjazny zespół PrzyjazneMiasto.pl

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom z branży mediów społecznościowych, reklamy i analizy. View more
Akceptuj
Przewiń do góry
Skip to content